Ana Sayfa İlimiz Alo Maliye VIMER Bilgi Edinme İletişim

 

 Bimer Başvuru  

    Başbakanlık Bimer Afişi

BURDUR SANALTUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haftanın Etik Sözü:  

Yeryüzüne iyi muamele at, O babamızın malı değil, onu çocuklarınızdan ödünç aldınız.

  Defterdarımız Ramazan TAŞALTIN 25.07.2014 tarihinde emekli olması nedeniyle Defterdarlığımızca Veda Yemeği verildi.

 

Burdur Valisi Sayın Hasan KÜRKLÜ 18 Temmuz 2014 Cuma günü Defterdarlığımızı ziyaret etti.. 

İlimiz Defterdarı Veda turlarına devam ediyor. Defterdarımız Ramazan TAŞALTIN Temmuz 2014 sonu itibariyle emekli oluyor. Defterdar ünvanı adı altında 32 yıl gibi en uzun Defterdarlık yapan Ramazan TAŞALTIN 25.07.2014 günü yeni bir hayata merhaba diyecek. 8 yıldır Burdur'da görev yapan Defterdarımız bu nedenle Merkez ve ilçelerde veda ziyaretlerine devam ediyor. Burdur Defterdarlığı olarak kendisine ve ailesine Emeklilik hayatında sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyoruz.

 

 

Tarım ve 2/B arazilerinin değerleme ve satışında yapılacak çalışmalar ile ilgili Defterdar V. Hasan GÜMÜŞ, Milli Emlak Müdürü,  Malmüdürleri  ve  Milli Emlak Memurlarıyla 14/05/2014 tarihinde toplantı yapılmıştır.

 

Bu yıl 25. Kutlanan İlimizdeki Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Burdur İli genelinde yapılan Vergi Konulu Sloganlı Afiş Yarışması düzenlenmiş, yarışmada  dereceye giren öğrencilere ödül töreni  düzenlenmiştir. Vergini Ver Çevreni Güzelleştir sloganı ile Birinci olan Esra DOĞAN’a ödülü (dizüstü bilgisayar )Defterdar Vekili Hasan GÜMÜŞ;  İkinci olan Görkem  YILMAZ’a ödülü (dijital fotoğraf makinesi) Vergi Dairesi Müdürü Vahti KILIÇ, Üçüncü olan Azime Asra Bağırgan  ödülü ( mp4) Muhasebe Müdürü Ali TÜRK tarafından verilmiştir.

 

25.Vergi Haftası nedeniyle Masa Tenisi ve Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrenciler 13.03.2014 perşembe günü Defterdarlığımız Yemekhanesinde düzenlenen törenle ödülleri Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ tarafından verildi. Törene Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ'ın yanında İlimiz Protokolü, Oda Başkanları, öğrenciler,velileri, hakemler ve basın mensupları katıldı. Törenden sonra öğle yemeğine geçildi..tıklayınız...  

    

Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Hasan ŞAHİN Defterdarımız Ramazan TAŞALTIN'ı 11.03.2014 tarihinde ziyaret etti.

  

     8 Mart Dünya Kadınlar gününde Defterdarlık Çalışan Kadınları Unutmadı… tıklayınız...   

                             

25.nci Vergi Haftası Etkinlikleri 24 Şubat 2014 -- 02 Mart 2014 tarihleri arasında kutlanmıştır. Defterdarlık Personeli, Meslek Odalarının Temsilcileri ile Atatürk Anıtına Çelenk Koyma ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlamış ve hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam etmiştir. tıklayınız...

  

 

 

Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR Sanayi ve Ticaret Odasının 2012 yılında Yüksek Vergi ödeyen, İhracat yapan, istihdam yaratanlar için düzenlenen ödül törenine katılmak üzere 13.12.2013 günü ilimize geldi. Programına sabah saat:10.da Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ’ı  makamında ziyaretle başlayan Bakan Yardımcımız daha sonra Defterdarlığımızı ziyaret etti. Bina girişinde merkez ve ilçe birim amirleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcımıza Defterdarlığımız faaliyetler konusunda Müdürlerinde katıldığı toplantıda Defterdarımız Sayın Ramazan TAŞALTIN tarafından bilgi sunumu yapıldı. Daha sonra hizmet binamızda faaliyet gösteren müdürlükler yerinde ziyaret edildi.

   

 

Bakan Yardımcımız saat:13.15 de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret ederek işadamları ile bir toplantı yaptı.

    

Bakan Yardımcımız Saat:15.30 da Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret ederek Meslek Mensupları ile kısa süreli bir toplantıya katıldı.

  

Bakan Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy Üniversite Rektörü Prof.Dr. Mustafa SAATCI’yı  saat:16.00 da makamında ziyaret etti.

 

 

           Webmaster

         

BURDUR
LİNKLER
 
 
    
  
  

Güvenli Hayat, Kaliteli Yaşam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  BURDUR DEFTERDARLIĞI