Ana Sayfa İlimiz Alo Maliye VIMER Bilgi Edinme İletişim

 

 Bimer Başvuru  

    Başbakanlık Bimer Afişi

BURDUR SANALTUR

 

 

 

 

 

Haftanın Etik Sözü:  

Zeki insan problemi çözen, bilge insan ise önleyendir. (Albert EINSTEIN)

Sayın Bakanımız Mehmet ŞİMŞEK 13/12/2014 tarihinde düzenlenen 2013 Mali Dönemi Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine katılmak üzere İlimizi onurlandırdı. Törende Defterdar Vekilimiz Muhammed Osman ŞENER Sayın Bakanımız için bir hoşgeldin konuşması yaptı.

                         

Defterdar Vekilimiz Muhammed Osman Şener ve Oda Başkanları 26. Vergi Haftası sebebiyle Vali Hasan Kürklü'yü makamında ziyaret etti.

 

İlimiz Emniyet Müdürü Eyüp ÖZÜDOĞRU 26/02/2015 Perşembe günü Defterdar Vekilimiz Muhammed Osman ŞENER'i makamında ziyaret etti.

 

       İlimiz Müftüsü Hıdır BAYRAK 18/02/2015 Çarşamba günü Defterdar Vekilimiz Muhammed Osman ŞENER'i makamında ziyaret etti.

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim ŞİMŞEK, İşkur İl Müdürü İsmail DEVECİ, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet ORAL 10.11.2014 Pazartesi günü Defterdar V. Muhammed Osman ŞENER'i makamında ziyaret ettiler.

İlimiz Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı ve heyeti 05.11.2014 Çarşamba günü Defterdar V. Muhammed Osman ŞENER'i makamında ziyaret ettiler.

23.10.2014 Perşembe günü Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında 6552 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ile ilgili Defterdar V.M.Osman ŞENER, Vergi D.Müdürü Uğur İNAN ile SGK İl Müdürü  Bayram BALBAN'ın katılımları ile 26 Esnaf Odası Başkanlarına kanun hakkında bilgi toplantısı yapılmıştır.  

  

Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Rıza ÇELEN'in 6552 Sayılı İş Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması İle Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Hakkında İlimiz Defterdarlığı Merkez ve İlçe amirlerine bilgilendirme ve tanıtım toplantısı için İlimize teşrifleri

                    Webmaster

e-devlet

           

   T.C. Kimlik Numarası

 
Vergi Kimlik Numarası


Telefon Rehberi


Motorlu Taşıtlar Vergisi


Eğitim Kurumları


Sivil Toplum Kuruluşları


Vergi Dairesi


İhaleler


Fuarlar


Bankalar


Sigorta Şirketleri


Bakanlıklar


Valilikler


Belediyeler


Kaymakamlıklar


Siyasi Partiler


Silahlı Kuvvetler


Haber Kaynakları

                                                                                               BURDUR DEFTERDARLIĞI

BURDUR
LİNKLER