Ana Sayfa İlimiz Alo Maliye VIMER Bilgi Edinme İletişim
 
Burdur Türküleri
Ulusal Enerji Verimliliği Hareketi
Vergi Daireleri Yetki Alanı HARİTASI

  

 Bimer Başvuru            Başbakanlık Bimer Afişi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haftanın Etik Sözü:  

Bir insan köprü kurar, bin insan geçer.

 25.Vergi Haftası nedeniyle Masa Tenisi ve Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrenciler 13.03.2014 perşembe günü Defterdarlığımız Yemekhanesinde düzenlenen törenle ödülleri Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ tarafından verildi. Törene Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ'ın yanında İlimiz Protokolü, Oda Başkanları, öğrenciler,velileri, hakemler ve basın mensupları katıldı. Törenden sonra öğle yemeğine geçildi..tıklayınız...  

    

Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Hasan ŞAHİN Defterdarımız Ramazan TAŞALTIN'ı 11.03.2014 tarihinde ziyaret etti.

  

     8 Mart Dünya Kadınlar gününde Defterdarlık Çalışan Kadınları Unutmadı… tıklayınız...   

                             

25.nci Vergi Haftası Etkinlikleri 24 Şubat 2014 -- 02 Mart 2014 tarihleri arasında kutlanmıştır. Defterdarlık Personeli, Meslek Odalarının Temsilcileri ile Atatürk Anıtına Çelenk Koyma ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlamış ve hafta boyunca çeşitli etkinliklerle devam etmiştir. tıklayınız...

  

 

 

Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR Sanayi ve Ticaret Odasının 2012 yılında Yüksek Vergi ödeyen, İhracat yapan, istihdam yaratanlar için düzenlenen ödül törenine katılmak üzere 13.12.2013 günü ilimize geldi. Programına sabah saat:10.da Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ’ı  makamında ziyaretle başlayan Bakan Yardımcımız daha sonra Defterdarlığımızı ziyaret etti. Bina girişinde merkez ve ilçe birim amirleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcımıza Defterdarlığımız faaliyetler konusunda Müdürlerinde katıldığı toplantıda Defterdarımız Sayın Ramazan TAŞALTIN tarafından bilgi sunumu yapıldı. Daha sonra hizmet binamızda faaliyet gösteren müdürlükler yerinde ziyaret edildi.

   

 

Bakan Yardımcımız saat:13.15 de Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret ederek işadamları ile bir toplantı yaptı.

    

Bakan Yardımcımız Saat:15.30 da Mali Müşavirler Odası Başkanlığını ziyaret ederek Meslek Mensupları ile kısa süreli bir toplantıya katıldı.

  

Bakan Yardımcımız Mehmet Akif Ersoy Üniversite Rektörü Prof.Dr. Mustafa SAATCI’yı  saat:16.00 da makamında ziyaret etti.

 

Bir dizi ziyaretten sonra ödül töreninin yapılacağı Serenler Oteline gidildi. Törende bir konuşma yapan Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR, Valimiz Sayın Nurettin YILMAZ ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Yüksek oranda vergi ödeyen, ihracat yapan, istihdam yaratan mükelleflere diğer protokol üyeleri ile birlikte plaketleri takdim edildi. Bakan Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR ertesi gün Aytaş Mermer A.Ş.(Ercan AKIN) ve Varollar A.Ş. (Baki VAROL) firmalarını ziyaret ettikten sonra ilimizden ayrıldı.

         

  

    KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ-Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yrd.Doç.Dr Kenan DEMİR ve Öğr.Gör.Serap ÖZDEMİR tarafından 26/11/2013 tarihinde Defterdarlığımız Hizmet Binasının Toplantı Salonunda Kişisel Gelişim Eğitimi (Yaratıcı Düşünce Teknikleri ve Stresle Baş Etme Yöntemleri) düzenlenmiş olup, söz konusu eğitime Defterdarlığımız Merkez ve İlçe birimlerinde görev yapan gelir personeli katılmıştır.

    

MASA BAŞI EGZERSİZ EĞİTİMİ- "Sağlık için hareket et, geleceğe yatırım yap, kaslarını güçlendir. zinde ve dinç ol" sloganından yola çıkan Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından 22/11/2013 tarihinde Defterdarlığımız Personeline "Masa Başı Egzersizi" eğitimi verilmiştir.

    

Defterdarlığımıza bağlı Merkez ve İlçe Müdürlerinin katıldığı toplantı 21.11.2013 günü gerçekleştirildi.

    

2013 Yılı Ekim sonu itibariyle çalışmaların değerlendirildiği Performans analizinin yapıldığı toplantı Defterdarlığımız toplantı salonunda gerçekleştirildi. Uygulamaya ilişkin birlik ve beraberliğin sağlanması, yasalarda yapılan son değişiklikler birimlerin çalışma Performansların toplantı konusunu teşkil etmiştir. Tam gün süren toplantı sonunda İlimiz Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı mensupları ile Akşam Yemeği için Serenler tepesinde bir araya gelindi. Yemekteki konuşmalarda da uygulamaya ilişkin konular üzerinde duruldu.

  

Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları 15/11/2013 tarihinde "Sağlık için hareket et, geleceğe yatırım yap, kaslarını güçlendir, zinde ve dinç ol" sloganından yola çıkarak defterdarlığımız personelini sağlıklı yaşam hakkında bilgilendirdi. Daha sonra; personelin vücut kitle endeksi ölçümü yapıldı. Defterdarlık olarak Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyoruz.

      

Defterdarlık Personeli bayramlaştı. Defterdarlık birimlerinde çalışan personel ve birim amirleri bayram sonu ilk gün olan 21.10.2013 pazartesi günü Yemekhane Salonunda bir araya gelerek birbirlerinin bayramını kutladı. Kısa bir konuşma yapan Sayın Defterdar Ramazan TAŞALTIN personele sağlıklı bir ömür dileyerek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

         Defterdarlığımızda 5 yıldır Milli Emlak Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Yusuf SARUHAN kendi isteği ile emekliye ayrıldı. 11 Eylül 2013 Çarşamba günü Defterdarımız Sayın Ramazan TAŞALTIN, Vali Yardımcımız Sayın Bahir ALTUNKAYA, Vergi Müfettişlerimiz Sayın Mücahid TAŞTAN ve Sayın Serdar KARGI ile birim amirlerimizin katıldığı veda yemeğinde kendisine teşkilatımıza yaptığı hizmetler anısına plaket ve hediye verildi.

 

Burdur Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken, 20.07.2013 tarih ve 28713 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan atama kararnamesiyle Ordu Vali Yardımcılığına atanan Sayın Halil KARBUZ ile Antalya Vali Yardımcılığına atanan Sayın Mustafa ÖZKAYNAK 24.07.2013 Çarşamba günü Defterdarımız Sayın Ramazan TAŞALTIN'a veda ziyaretinde bulundular. Vali Yardımcılarına yeni görev yerlerinde Burdur Defterdarlığı olarak başarılar dileriz.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne atanan Sayın Bucak İlçesi Kaymakamı Osman Hacı BEKTAŞOĞLU Defterdarımız Ramazan TAŞALTIN'a 19.06.2013 tarihinde veda ziyaretinde bulundu.

                  


            

BURDUR
LİNKLER
KAMU TAŞINMAZLARININ YATIRIMLARA TAHSİS DUYURUSU
 
 
    
  
  

Güvenli Hayat, Kaliteli Yaşam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  BURDUR DEFTERDARLIĞI